Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Care Plus® Anti-Insect Lemon Eucalyptus biedt tot zes uur lang effectieve bescherming tegen muggen, teken en muggen.
Het insectenmiddel bevat geen DEET, maar citroen-eucalyptus-extracten. De werkzame stof wordt op een milieuvriendelijke en duurzame manier gewonnen uit eucalyptus citriodora-olie.
De werkzaamheid van het middel is bewezen in wetenschappelijke (veld)studies.
Muggen - Teken
Raadpleeg een arts als u Care Plus® Anti-Insect Lemon Eucalyptus wilt gebruiken tijdens de zwangerschap of borstvoeding.
| CNK | 4914016 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard, Tropenzorg |
| Merken | Care Plus |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |