Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Verwarmend door kaneel, met een frisheid van de citrussen en de mysterieuze ondertoon van roos, jasmijn en benzoë...
Bevat: zoete sinaasappel, citroen, mandarijn, basilicum methylchavicole, West-Indische sandel, kaneelbast, jasmijn absolue, roos absolue, benzoë, marjolein.
| CNK | 4360996 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |