Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Gaultheria fragrantissima (Methyl-salicylaat). Afkomstig uit Nepal. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Voor de verzorging van spieren en gewrichten. Kalmeert pijntjes, ontzwellend, verbetert de mobiliteit... Artritis, reuma enz., ontstekingswerend, leverstimulans.
In samenstelling, werking en geur identiek aan berk.
| CNK | 4372561 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |