Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Opent de neus (o.a. bij sinusitis), geeft adem, stimuleert de immuniteit, is actief op de bovenste luchtwegen, maakt beter bestand tegen de kwalijke gevolgen van stuifmeelpollen.
Samenstelling: niaouli (Melaleuca viridiflora quinquenervia), saro (Cinnamosma fragrans), grove den (Pinus sylvestris), rode tijm (Thymus zygis ct. thymol), balsemspar (Abies balsamea).
| CNK | 4360798 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |