Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Lavandula x intermedia var. Abrialis (Linalool, linalyl-acetate, camphor, 1,8-cineole). Afkomstig uit Frankrijk. Gebruikt bestanddeel is de bloem. Abrialis is een kruising tussen echte lavendel en spijk.
De belangrijkste eigenschap is de revitaliserende werking. Verder zijn er geen in het oog springende therapeutische eigenschappen. Wordt voornamelijk gebruikt vanwege de aangename geur.
| CNK | 4370862 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |