Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Laurus nobilis. (Alpha-pinene, beta-pinene, sabinene, 1,8-cineole, linalool, terpenyl-acetate). Afkomstig uit Bosnië Herzegovina. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Laurier werkt als bactericide, fungicide en werkt antiviraal en pijnstillend.
Het is goed voor een vette huid en acne.
Of kan als pijnstiller worden gebruikt in een massageolie bij gewrichtspijnen, reuma, artritis, zenuwpijnen.
| CNK | 4370847 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |