Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Carum carvi. (Carvone, limonene). Afkomstig uit Hongarije. Gebruikt bestanddeel is het zaad.
Goede slijmoplosser. Jeukstillend. Voor spijsverteringsstoornissen van nerveuze oorsprong.
Niet langer dan 6 weken gebruiken.
| CNK | 4370730 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |