Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Geeft meer lucht. Maakt vastzittend slijm los. Bevat: hysop off., grove den, balsemspar. eucalyptus globulus, hysop aristatus, kamfer, niaouli.
| CNK | 4360699 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |