Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Tandpasta voor honden en katten. De formule biedt een uitstekende hechting op tanden en tandvlees. Dentisept draagt bij tot de mondverzorging en voorkomt tandplak
Chloorhexidine 2 mg/g
| CNK | 3948205 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 137 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |