Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Celiane Cakeje Hart Hazelnoot Bio200g 4614 Revogan is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
| CNK | 3136207 |
|---|---|
| Organisaties | Revogan |
| Merken | Celiane |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 213 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |