Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Wij bevelen je onze favoriete massageolie speciaal aan!
Deze bevat namelijk 7 kwaliteitsbasisoliën: amandel, avocado, bernagie, jojoba, perzikpit, tarwekiem en teunisbloem.
Vit. E is toegevoegd. Bovendien is deze olie gunstig geprijsd.
| CNK | 4356804 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |