Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Bevochtigingsmiddel voor het oogoppervlak.
Ondersteunt de drie lagen van de traanfilm
Intelligent hydratatiesysteem voor droge, vermoeide, brandende en tranende ogen.
Droge, vermoeide, brandende en tranende ogen
Zonder conserveringsmiddel en buffers
0,24% natriumhyaluronaat, carbomeer, glycerol, lipidecomponent (middellangeketentriglyceriden), natriumhydroxide en water voor injectie.
| CNK | 3831021 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |