Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Inhalatieoplossing voor het losmaken van slijmen, zonder bewaarmiddelen. Op een voor kinderen onbereikbare plaats bewaren.
| CNK | 2456010 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | I.D. Phar |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |