Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Mariadistel ondersteunt de leverfunctie en heeft een reinigende werking. Deze plant heeft eveneens een gunstige invloed op de spijsvertering.
Silybum marianum hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, mariadistel* (zaden), water).
3 x 20 à 30 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap.
| CNK | 1680602 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |