Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een frisse, activerende synergie. Ook geschikt om onaangename geurtjes weg te nemen.
Samenstelling: pompelmoes (Citrus paradisi), lemongrass (Cymbopogon flexosus), zoete sinaasappel (Citrus sinensis), rosalina (Melaleuca ericifolia), Nieuw-Caledonisch sandelhout (Santalum austrocaledonicum), Virginische ceder (Juniperus virginiana)
| CNK | 4360962 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |